Speciální nabídka pro společenství vlastníků a družstva

icon

Převezmeme starost o bezproblémový chod Vašeho domu

Na statutární orgány společenství vlastníků a družstev klade naše legislativa stále vyšší nároky. Zajistit, aby v domě vše fungovalo, ostatní obyvatelé domu byli spokojeni a zároveň splnit všechny požadavky legislativy, to je věru nelehký úkol. Naštěstí se můžete obrátit na zkušeného a renomovaného správce. Převezmeme za Vás starost o Váš dům - můžete se na nás spolehnout ve věcech technických, administrativních i právních. Dáte-li nám svou důvěru, převezmeme odpovědnost, povedeme Vás a vše připravíme k Vaší spokojenosti.
icon

Platební kázeň pohlídáme za Vás

  • Vedeme přehlednou evidenci všech plateb na služby, zálohy i nájemné
  • Dlužníky automaticky upomínáme

Všechny platby vedeme v přehledné evidenci, takže budete hned vědět, kdo platí a kdo ne. S naší aplikací BYTASEN DOMOVNÍK budete navíc mít tuto evidenci vždy k dispozici. Dlužníkům zasíláme upomínky ihned při prvním problému a nadále dluhy dle Vašich pokynů vymáháme. Díky našim zkušenostem víme, že včasné řešení vede k úspěchu mnohem častěji, než když dluh naroste do vyšších částek. 

icon

Pomůžeme Vám s řešením dluhů

  • Připravíme podklady pro soudní vymáhání
  • Zajistíme zastoupení zkušeným advokátem

Zpracujeme pro Vás podklady pro právní kroky vedoucí k úhradě dluhů - přehledy dlužných částek, výpočet poplatků a úroků z prodlení, upomínek, smluv atd. Pro samotné vymáhání Vám zajistíme zastoupení renomovaným advokátem s bohatými zkušenostmi v oblasti bytového práva, který Vás bude zastupovat.

icon

S námi se v džungli paragrafů neztratíte

  • Včas Vás upozorníme na změny v legislativě týkající se Vaší nemovitostí
  • Zajistíme promítnutí těchto změn do praxe
  • Spolupracujeme s advokátem s bohatými zkušenostmi v oblasti bytového práva

Nový občanský zákoník, mnoho vyhlášek, novelizace zákonů, kdo to má neustále hlídat a studovat? Máte přece své práce dost. Legislativa v oblasti bydlení a společenství vlastníků je velmi složitá, neustále se novelizuje a dotváří. U nás se o paragrafy vůbec nemusíte starat. Jsme vždy o krok vpřed a náš tým doplňuje zkušený advokát. Složitou legislativu sledujeme a studujeme denně a zajistíme pro Vás kroky potřebné k promítnutí změn do praxe.

icon

Zařídíme organizaci a administrativu schůzí

  • Místo, čas, program, prostory, notář, pozvánky, prezence, hlasování  to vše zajistíme
  • Celou schůzi povedeme a zajistíme zápis

Připravíme podklady na termín schůze, rozešleme pozvánky, zajistíme průběh schůze včetně jejího vedení zkušenými pracovníky. Vaše schůze pak může být rychlá a bez zbytečného zdržování. Profesionální zpracování zápisu vám také pomůže při praktickém uskutečňování toho, co bylo na schůzi dohodnuto.

icon

Zvládneme jakýkoli typ nemovitosti

V našem portfoliu najdete nemovitosti nejrůznějšího typu. Staráme se o panelovou zástavbu a starší cihlové činžovní domy včetně historických budov, ale také o moderní bytové domy a polyfunkční domy s obchodními prostory. Z novějších staveb jsou to moderní bytové domy a také dnes oblíbené polyfunkční domy s obchodními prostory. Správa různých typů nemovitostí klade vysoké nároky na kvalitu našich pracovníků. Díky zkušenostem s různými typy nemovitostí Vám pomůžeme s moderními technologiemi v novostavbách i specifiky historických budov. Neváhejte se na nás obrátit i v případě atypických požadavků, tým našich zkušených pracovníků je Vám plně k dispozici.