Služby na míru pro společenství vlastníků a družstva

PF 2020 Bytasen
  • Převezmeme starost o bezporuchový chod Vašeho domu
  • Postaráme se o účetnictví a administrativu
  • Připravíme Vás na změny všech právních předpisů
  • Pohlídáme platební kázeň Vašich členů
  • Budeme tu pro Vás 24hod denně s aplikací Domovník

Podívejte se na naši nabídku!

Máte požadavek nebo dotaz ohledně Vašeho bytu, domu?

Není ve Vašem domě vše v pořádku? Potřebujete něco nahlásit nebo naopak zjistit? Pomůžeme Vám to vyřešit - bez návštěvy naší kanceláře, z pohodlí domova, z práce nebo když jste na cestách!
Nefungující výtah, nesvítící světlo nebo dotaz na platby či vyúčtování pro nás nejsou žádný problém. Váš požadavek zpracujeme a o jeho vyřízení Vás budeme informovat. 

 

Zadejte svůj dotaz nebo požadavek online!

O společnosti

Společnost BYTASEN, spol. s r.o. se od roku 1994 věnuje správě nemovitého majetku pro různé typy klientů. Jsme největší správcovskou firmou na Moravě s pobočkami a pracovišti v Brně, Ostravě, Kyjově a Karviné. Spravujeme přes 18000 jednotek a náš tým se skladá z více než 70 zkušených odborníků.

Naši klienti nám po celou dobu našeho působení s důvěrou svěřují do správy svoje nemovitosti - od jednotlivých bytů a nebytových prostor, přes bytové domy, bytové komplexy a administrativní budovy, až po celé areály. Našimi klienty jsou města a městské části, společenství vlastníků jednotek, bytová družstva, soukromí vlastníci i firmy. Spolupracujeme rovněž s developery při předávání nově postavených domů a bytů.

Více informací o společnosti

Bytasen Domovník

Díky službě DOMOVNÍK BYTASEN budete mít informace o Vašich platbách a událostech v domě, stejně jako potřebné dokumenty vždy k dispozici z počítače či mobilu.